Series
Ratings
31
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0