Titles you rated
LooperRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.0
Sleeping with the EnemyRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 2.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Far and AwayRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
300Rated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 2.0