Titles you rated
The Zookeeper's WifeRated ★ 4.5
The PostRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
21 Jump StreetRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 1.0
AlliedRated ★ 5.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
The VowRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
The HeatRated ★ 4.0