Series
Ratings
54
Law and The CityRated ★ 2.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Military Prosecutor DobermanRated ★ 3.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5
MouseRated ★ 3.5
High School Rapper 4Rated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 2.5
Sisyphus : the mythRated ★ 2.5
L.U.C.A.: The BeginningRated ★ 2.0
TimesRated ★ 3.5
March of the Ants Season 1Rated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.5
HushRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 0.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5