Titles you rated
Stuart LittleRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 1.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0