Titles you rated
SmileRated ★ 3.5
Macadam StoriesRated ★ 4.5
SuspiriaRated ★ 2.5
SuspiriaRated ★ 3.5
The Wicker ManRated ★ 3.5
Dilili in ParisRated ★ 3.5
A Ghost StoryRated ★ 3.5
RebeccaRated ★ 4.5
Things to ComeRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 3.5
Hail, Caesar!Rated ★ 4.0
Ready or NotRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0