Movies
Ratings
69
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0