Series
Ratings
147
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Black DogRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 2.0
Family by ChoiceRated ★ 4.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 2.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
When the Weather is FineRated ★ 4.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.0
Big MouthRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Hymn of DeathRated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 2.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 3.5
Live OnRated ★ 2.5
Maid Sama!Rated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0