Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Fly Me to the MoonRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.5
RuhrRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0- One WinRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Fatal IntuitionRated ★ 1.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0