Titles you rated
The World of LoveRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5- The Final SemesterRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Lambic: About Time & PassionRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 1.0
JokerRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Kim Dae Jung Must Not DieRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 1.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0