Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
A Haunting in VeniceRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Adam ProjectRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
CollectorsRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 4.0