Titles you rated
Dear White PeopleRated ★ 4.0
Dear White PeopleRated ★ 4.0
DisjointedRated ★ 5.0
Lupin the Third: The Woman Called Fujiko MineRated ★ 5.0
Lupin the Third: The Last JobRated ★ 5.0
Lupin the Third: Princess of the Breeze - Hidden City in the SkyRated ★ 5.0
Lupin the III: Another PageRated ★ 5.0
Lupin the Third: Tokyo CrisisRated ★ 5.0
Lupin the Third: Green vs RedRated ★ 5.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 5.0- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0