Movies
Ratings
888
Black BagRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
FlowRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 1.0
The WatchersRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
I Care a LotRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Malcolm & MarieRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0