Titles you rated
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 5.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 5.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 5.0
SirensRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 5.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
One Hundred Years of SolitudeRated ★ 5.0
The GentlemenRated ★ 4.0
The Empress Season 1Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 5.0