Titles you rated
The ProducersRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
Blue TowerRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 1.5
Voice season1Rated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5