Movies
Ratings
33
F1: The MovieRated ★ 3.0
Hunter KillerRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
CarolRated ★ 2.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Cold MountainRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
My Blueberry NightsRated ★ 5.0