Movies
Ratings
116
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 3.0