Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
SommersbyRated ★ 4.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0