Movies
Ratings
98
The ThievesRated ★ 5.0
Gone in 60 SecondsRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
xXxRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The WarriorRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0