Movies
Ratings
23
The RockRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0