Movies
Ratings
72 All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0 All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
 Drive My CarRated ★ 4.5 Drive My CarRated ★ 4.5
 PicnicRated ★ 4.0 PicnicRated ★ 4.0
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
 ZodiacRated ★ 4.5 ZodiacRated ★ 4.5
 Princess MononokeRated ★ 4.5 Princess MononokeRated ★ 4.5
 Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5 Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
 Decision to LeaveRated ★ 4.5 Decision to LeaveRated ★ 4.5
 LoganRated ★ 4.5 LoganRated ★ 4.5
 Edge of TomorrowRated ★ 4.0 Edge of TomorrowRated ★ 4.0
 The Greatest ShowmanRated ★ 3.5 The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
 Catch Me If You CanRated ★ 4.0 Catch Me If You CanRated ★ 4.0
 Inglourious BasterdsRated ★ 5.0 Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
 Life Is BeautifulRated ★ 4.0 Life Is BeautifulRated ★ 4.0
 MoonlightRated ★ 4.0 MoonlightRated ★ 4.0
 One Battle After AnotherRated ★ 4.5 One Battle After AnotherRated ★ 4.5
 IncendiesRated ★ 4.0 IncendiesRated ★ 4.0
 LeonRated ★ 4.0 LeonRated ★ 4.0
 Tokyo!Rated ★ 2.5 Tokyo!Rated ★ 2.5
 One Million Yen GirlRated ★ 4.5 One Million Yen GirlRated ★ 4.5