Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Reflection of YouRated ★ 2.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Kemono JihenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.5