Titles you rated
The Suicide ShopRated ★ 0.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.0