Titles you rated
Look BackRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0- JoJo's Bizarre Adventure: Phantom BloodRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Hell Teacher NubeRated ★ 4.5
Joe's ApartmentRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.0
Gantz:ORated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
Transformers OneRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5