Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Prison SchoolRated ★ 2.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
Initial D: First StageRated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
UzumakiRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
EuphoriaRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
Dragon Ball DAIMARated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Unanswered questionsRated ★ 4.5