Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
 Baby ReindeerRated ★ 4.0 Baby ReindeerRated ★ 4.0
 AemaRated ★ 4.0 AemaRated ★ 4.0
 Alice in BorderlandRated ★ 4.0 Alice in BorderlandRated ★ 4.0
 The Beauty InsideRated ★ 4.0 The Beauty InsideRated ★ 4.0
 Squid Game Season 2Rated ★ 3.0 Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
 Culinary Class WarsRated ★ 4.5 Culinary Class WarsRated ★ 4.5
 The 8 ShowRated ★ 4.0 The 8 ShowRated ★ 4.0
 Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0 Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
 Beef Season 1Rated ★ 4.5 Beef Season 1Rated ★ 4.5
 D.P. Season 2Rated ★ 4.0 D.P. Season 2Rated ★ 4.0
 Mr. SunshineRated ★ 4.5 Mr. SunshineRated ★ 4.5
 Money Heist season 1Rated ★ 4.5 Money Heist season 1Rated ★ 4.5
 D.P.Rated ★ 4.0 D.P.Rated ★ 4.0
 Reborn RichRated ★ 4.5 Reborn RichRated ★ 4.5
 In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5 In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5
 Narco-SaintsRated ★ 4.5 Narco-SaintsRated ★ 4.5
 The Silent SeaRated ★ 4.0 The Silent SeaRated ★ 4.0
 Hellbound Season 1Rated ★ 4.5 Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
 Squid Game Season 1Rated ★ 4.5 Squid Game Season 1Rated ★ 4.5