Movies
Ratings
977
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 1.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.5
MinariRated ★ 0.5
SoulRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 5.0