Titles you rated
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
A Million Ways to Die in the WestRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 0.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5