Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.5
RikokatsuRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.5
Super BandRated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0