Titles you rated
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.0