Titles you rated
Legend of the Galactic HeroesRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Mobile Suit GundamRated ★ 5.0
Slayers NextRated ★ 4.5
SlayersRated ★ 4.5- Eyes of DawnRated ★ 5.0
DevsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Homeland Season 1Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0