Titles you rated
WhiplashRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0
The FlintstonesRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Born To SingRated ★ 3.0
Happiness for SaleRated ★ 1.0
HellcatsRated ★ 2.0
Goodbye MomRated ★ 3.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 1.0