Titles you rated
The Great BattleRated ★ 0.5
ExitRated ★ 2.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
AlliedRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0