Movies
Ratings
163
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
I Am LoveRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 5.0
PersepolisRated ★ 5.0
Cold MountainRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
EntrapmentRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0