Titles you rated
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0
Love Is Blind Season 4Rated ★ 2.5
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 2.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 2.5
PenguindrumRated ★ 2.5
The Ultimatum: Queer Love Season 2Rated ★ 2.5
Love on the Spectrum U.S. Season 3Rated ★ 4.0
Genshiken Pt.2Rated ★ 2.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 3.5
Iron Chef: Quest for an Iron LegendRated ★ 3.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.0
GenshikenRated ★ 4.0