Titles you rated
Past LivesRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Eminence HillRated ★ 0.5
CausewayRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Mother/AndroidRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
The Last DuelRated ★ 3.5
Cars 3Rated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Sand CastleRated ★ 4.0
The OutpostRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5