Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
Woman of the HourRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Time TrapRated ★ 2.0
TenetRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 4.0
The Lost CityRated ★ 2.5