Titles you rated
Cold EyesRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
Big StanRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0