Movies
Ratings
318
Family TiesRated ★ 2.0
Chicken LittleRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Last Hero in ChinaRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
White FangRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Courage Under FireRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Cutthroat IslandRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 2.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Bill & Ted's Bogus JourneyRated ★ 5.0
Proof of LifeRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
CrashRated ★ 5.0
Handsome SiblingsRated ★ 4.0
A Perfect MurderRated ★ 1.0- Rumble in the BronxRated ★ 3.0