Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
The GhostRated ★ 1.0
WantedRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The MistRated ★ 2.0