Titles you rated
About TimeRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
JawsRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
King KongRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 1.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0