Movies
Ratings
34
HerRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0