Movies
Ratings
240
HereditaryRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 5.0
LifeRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 1.0
Becoming JaneRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.5
Dead EndRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.0