Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5