Titles you rated
WaywardRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 1.5
The EternautRated ★ 2.5
Fool Me OnceRated ★ 3.0
ReservatetRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
The First FrostRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 2.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
See You in My 19th LifeRated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 4.5
HappinessRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Behind Her EyesRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Heartstopper Season 3Rated ★ 2.5
Mom's Friend's SonRated ★ 2.0