Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
The GraduateRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
You've Got MailRated ★ 4.0- We Couldn't Become AdultsRated ★ 3.0
SomewhereRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 3.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0