Series
Ratings
24
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.0