Movies
Ratings
78
8 MileRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.0
He Loves Me... He Loves Me NotRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
In Another CountryRated ★ 4.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 4.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
Miles AheadRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
A Late QuartetRated ★ 4.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
Back to BurgundyRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5
SerendipityRated ★ 5.0