Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Jerry Springer: Fights, Camera, ActionRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 2.0
The DropoutRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Master of NoneRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Master of NoneRated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
The Fresh Prince of Bel-AirRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Russian DollRated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0