Series
Ratings
19
MindhunterRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 2.5
NarcosRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 3.5
Homeland Season 1Rated ★ 3.5
NarcosRated ★ 5.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
FringeRated ★ 3.0
Lucky LouieRated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0